Ücretsiz Arıza Tespiti Ücretsiz Kargo İle Gönderim 6 Ay Garantili Onarım Teknik Servis Fiyat Listesi Notebook Destek Formu

DmTech%20Tablet Tablet PC Ekran Değişim Fiyatları Tamiri Onarımı

Servisimizde DmTech%20Tablet modelleri için garantili tamir, bakım, dokunmatik değişimi ve parça değişimi hizmetleri sunulmaktadır.

DmTech%20Tablet tablet ekranı kırıldı, DmTech%20Tablet tablet dokunmatiği çalışmıyor, DmTech%20Tablet tablet pc çalışmıyor, DmTech%20Tablet tablet kırıldı, DmTech%20Tablet tabletim düştü çalışmıyor diyorsanız eğer aşağıdaki listeden destek almak istediğiniz modeli seçerek servis talebinde bulunabilir; ücretsiz kargo, ücretsiz arıza tespiti, makul tamir ücretleri ve 6 ay garantili onarım fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Uzman servis ekibimiz, DmTech%20Tablet tabletiniz ile ilgili tüm isteklerinizi memnuniyetle yerine getirecektir."Notebook Destek" bir Dataservis Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş. Hizmetidir. Copyright 1999 - 2018 © Her Hakkı Saklıdır.
Osman Ağa Mah. Rıhtım Cad. Başçavuş Sk. Dedeoğlu İşhanı No: 8/3 Kat: 3 Kadıköy / İstanbul - Tel: (216) 337 06 55 - Tel: (216) 550 94 41
Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır.