Koronavirüs Önlemlerimiz Hakkında Bilgilendirme

Değerli Müşterilerimiz,

Çalışanlarımızın, ailelerinin ve toplumun sağlığını önceliğimiz olarak görüyoruz.

Koronavirüs (Covid-19) salgınının ülkemizde de yayılma riski bulunması sebebi ile, 19.03.2020 Perşembe günü itibariyle geçerli olmak üzere aldığımız önlemleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Alınan önlemler kapsamında;

• Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis işlemleri; ticket (destek paneli), telefon ve iletişim formları (e-posta) olmak üzere 3 kanaldan mevcut sistem ile sürdürülmeye devam edecektir.

• Bazı çalışanlarımız, teknolojik altyapısı hazırlanmış şekilde çalışmalarını uzaktan erişim modeli ile sürdürecektir.

• Kargo ve lojistik hizmetlerinin uzaktan çalışmaya müsait olmaması nedeniyle operasyon, azaltılmış sayı ile dönüşümlü olarak devam ettirilecektir.

• Bu kapsamda “aynı gün kargo” uygulaması 2 iş gününe kadar uzatılabilecektir.

• Siparişlerin zamanında kargolanması için elimizden gelen gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz.

• Gerçekten acil gönderileriniz için lütfen “Sipariş Notu” olarak "Acil" ibaresini belirtiniz.

İstanbul İli İçerisindeki Değerli Müşterilerimiz;

• Satış, Satış Sonrası Hizmetler ve Teknik Servis için öncelikli olarak web sitemizi/kargo hizmetlerini kullanınız, lütfen -zorunlu haller dışında- mecbur kalmadıkça ofislerimize gelmeyiniz.

• Ofislerimizde ilgili bölüm görevlileri azaltılmış olarak bulunacak ve sözlü iletişim; sosyal mesafe korunarak, sterilizasyon yönergelerine uygun bir şekilde gerçekleştirilecektir.

• Bu kapsamda ilgili departmanlara müşterilerimiz birer birer alınacak ve kalabalık bir ortam oluşumu engellenecektir.

• Görev başında olacak ekibimiz için temel sağlık malzemeleri ve sterilizasyon envanterleri eksiksiz olarak temin edilmiş ve kullanım yöntemleri konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

Çalışanlarımızın, ailelerinin, sizlerin ve toplumun sağlığını dikkate alarak yaptığımız bu düzenlemeler konusunda göstereceğiniz anlayış ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Yeni Duyurular;

6 Nisan 2020 : Kadıköy şubemizin (Notebook Destek) hafta içi mesai saatleri 09:30-18:00 olarak geçici süre ile değiştirilmiştir.


Dataservis


"Notebook Destek" bir Dataservis Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş. Hizmetidir. Copyright 1999 - 2020 © Her Hakkı Saklıdır.
Osman Ağa Mah. Rıhtım Cad. Başçavuş Sk. Dedeoğlu İşhanı No: 8/3 Kat: 3 Kadıköy / İstanbul - Tel: 0(212) 911 32 82
Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır.