TEKSETAP - Teknik Servis Takip Programı

TEKSETAP - Teknik Servis Takip Programı, servisimize teslim ettiğiniz cihazların durumunu online olarak takip edebileceğiniz bir servistir.

Teknik Servisimizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması kapsamında firmamızın bünyesinde kodlanan ve 2012 senesinden beri kullanılan TEKSETAP programına giriş yapabilmek için sisteme giriş yapmanız gerekmektedir.

TEKSETAP programına cihazınız kaydedildikten sonra; kayıt işlemleri, teklifler, sonuçlar gibi temel durum değişikliklerinde eposta ile bilgilendirme mesajları alırsınız.

Online Servis Takip bölümünde başlıca yapabileceğiniz işlemler;

- Cihaz bilgilerini görme,
- Giriş-çıkış bilgilerini görme,
- Durum bilgilerini görme,
- Tarih ve saat bazlı servis aşamaları, yapılan işlemleri görme,
- Tespit raporunu görme,
- Teklifleri görme,
- Onay işlemleri,
- Serviste işlem gören tüm cihazlarınız için gruplama ve filtreleme seçenekleri

Tüm bu olanaklardan faydalanmak için tek yapmanız gereken eğer henüz olmadıysanız sistemimize ücretsiz olarak üye olmanız.

TEKSETAP - Kullanım Kılavuzu

Teksetap üzerinden cihazınızın durumunu inceleyebilmek, gerektiğinde teklif onay veya teklif iptalini gerçekleştirmek için aşağıdaki adımları uygulayınız.Adım 1 - Notebookdestek web sitemizin üst kısmından yer alan üyelik bölümünden giriş yapınız.

Adım 2 - Şifrenizi bilmiyorsanız "Şifremi Unuttum" seçeneğini kullanınız ve sistem üzerinde kayıtlı eposta adresinizi yazarak yeni şifre talebinde bulununuz. Gelen şifre ile üye girişi yapınızAdım 4 - Giriş yaptıktan sonra açılan sayfada TEKSETAP (Teknik Servis Takip Programı) düğmesine tıklayınız.Adım 5 – Artık tüm cihazlarınızı online takip ederek gerekli müdahalelerde bulunabilir ve cihazınıza yapılan tüm çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Dataservis


"Notebook Destek" bir Dataservis Bilgisayar San. ve Tic. A.Ş. Hizmetidir. Copyright 1999 - 2022 © Her Hakkı Saklıdır.
Osman Ağa Mah. Rıhtım Cad. Başçavuş Sk. Dedeoğlu İşhanı No: 8/3 Kat: 3 Kadıköy / İstanbul - Tel: 0(212) 911 32 82
Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır.